کناف

در این مقاله میخوانید!

شرکت آریا تدبیر پاژ، فعالیت حرفه ای خود در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی را از سال ۱۳۸۵ آغاز نمود. این گروه با بهره گیری از کادر مجرب و آموزش دیده در کنار فارغ التحصیلان رشته معماری دانشگاه، موفق به طراحی و اجرای پروژه های موفقی شده است.

ما در شرکت آریا تدبیر پاژ می کوشیم، رضایت مشتری را در صدر توجهات قرار دهیم. به نحوی که همواره پس از انجام کار، کیفیت اجرای و یا طراحی پروژه را از سوی کارفرما تحلیل نموده و سعی در رفع نواقص می نماییم تا بهترین اجرا و طراحی به مشتری تحویل داده شود. چرا که معتقدیم که مشتریان راضی، مشتریان آینده خواهند بود. 

کنــــــاف

یکی از متریال های ساختمانی که در شرکت آریا تدبیر پاژ بصورت ویژه ارائه می گردد، کناف است. کناف یا تایل های گچی، سالهاست که در طراحی داخلی مدرن مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی نسبت به دیگر متریال ها، فرم پذیری، سبک بودن در کنار استحکام، قابلیت کار روی دیوار و سقف و ….. از جمله دلایلی هستند که شرکت آریا تدبیر پاژ را بر آن داشته است تا سالها به صورت تخصصی این متریال را عرضه نماید.

از جمله خدمات تخصصی شرکت آریا تدبیر پاژ، فروش و اجرای کناف است. بهره گیری از کادر طراحی مجرب در کنار تیم اجرایی کارآزموده به شرکت آریا تدبیر پاژ این  قابلیت را داده است تا توان حضوری در پروژه های بزرگی را داشته باشد.

کناف - آریا تدبیر پاژ

برخی فعالیت های شرکت در زمینه های گونا گون ساختمانی:

 • 1
  طراحی و ساخت صفر تا صد ساختمان های اداری تجاری مسکونی و…
 • 2
  طراحی و اجرای نماهای مدرن ساختمانی(ترموود، کامپوزیت، شیشه، اسپایدرو..)
 • 3
  طراحی و اجرای سیستم های کناف
 • 4
  طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
 • 5
  بازسازی بناهای قدیمی

شما نیز می توانید جهت اجرای پروژه های کناف، خرید، طراحی داخلی و … با مشاوران خود در شرکت آریا تدبیر پاژ در تماس باشید.

  خانهپروژه هاتماسارتباط درباره ما